v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Středočeský Reality

...

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty


Prodám pole 69 Kč Praha-východ Prodám pole DLOUHODOBÝ PRONÁJEM 12 000 Kč Praha-východ DLOUHODOBÝ PRONÁJEM Levné bydlení Mělník - Praha 30 km 135 Kč Mělník Levné bydlení Mělník - Praha 30 km Pronájem bytu 2+kk v MB 16 000 Kč Mladá Boleslav Pronájem bytu 2+kk v MB Nabízím ubytování na ubytovně v centru MB 5 000 Kč Mladá Boleslav Nabízím ubytování na ubytovně v centru MB Pronajmu nebytové prostory v centru Kosmonos. dohodou Mladá Boleslav Pronajmu nebytové prostory v centru Kosmonos. AKCE na plechové garáže 8 780 Kč Kladno AKCE na plechové garáže Omítnutá montovaná garáž - celá ČR 55 000 Kč Kolín Omítnutá montovaná garáž - celá ČR Plechová garáž v AKCI - v ceně doprava i montáž 8 780 Kč Kutná Hora Plechová garáž v AKCI - v ceně doprava i montáž Bydlení v rd kousek od Prahy 5 000 Kč Nymburk Bydlení v rd kousek od Prahy Montované garáže s omítkou - ČR 55 000 Kč Mladá Boleslav Montované garáže s omítkou - ČR podnájem 12 000 Kč Kladno podnájem Montované ocelové haly - sklady 3 000 Kč Nymburk Montované ocelové haly - sklady Plechová garáž v AKCI - v ceně doprava i montáž 8 780 Kč Příbram Plechová garáž v AKCI - v ceně doprava i montáž Rybník 1 200 000 Kč Příbram Rybník Garáž Mělník uSTK 418 000 Kč Mělník Garáž Mělník uSTK Modulární ocelové haly 3 000 Kč Beroun Modulární ocelové haly Chata na prodej Kladno 700 000 Kč Kladno Chata na prodej Kladno Montované garáže (s omítkou) pro celou ČR 55 000 Kč Kladno Montované garáže (s omítkou) pro celou ČR Prodej RD 4+kk, okres Kladno, Velké Přítočno 7 950 000 Kč Kladno Prodej RD 4+kk, okres Kladno, Velké Přítočno Plechová garáž - AKCE - doprava a montáž zdarma 8 780 Kč Kolín Plechová garáž - AKCE - doprava a montáž zdarma Nabídka montovaných hal - ČR 3 000 Kč Kutná Hora Nabídka montovaných hal - ČR Plechové garáže - AKCE 14 000 Kč Mladá Boleslav Plechové garáže - AKCE SAMOOBSLUŽNÁ MYČKA KLADNO 7 500 000 Kč Kladno SAMOOBSLUŽNÁ MYČKA KLADNO Hledáme 4 000 Kč Příbram Hledáme Montované ocelové haly - sklady 3 000 Kč Příbram Montované ocelové haly - sklady AKCE na plechové garáže, zdarma doprava a montáž 14 000 Kč Rakovník AKCE na plechové garáže, zdarma doprava a montáž Koupím travní pozemek dohodou Příbram Koupím travní pozemek AKCE na plechové garáže, zdarma doprava a montáž 14 000 Kč Benešov AKCE na plechové garáže, zdarma doprava a montáž Garáž Mělník s elektřinou 450 000 Kč Mělník Garáž Mělník s elektřinou
Reality...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z oboru
Dcerám dopřáli krásný pokoj s kouzelným stromovým domečkem na spaní

Verunka a Klárka mají v nově zrekonstruovaném domě dva pokojíčky. Jeden zatím slouží jako herna a z druhého by měla být společná ložnice se zvířaty, stromy a kytkami. Proměny se ujala designérka Markéta Daňková.

Domy v Česku s geniem loci slibují nádherné bydlení a jsou na prodej

V České republice se prodávají mlýny, usedlosti i zámky, ke kterým patří vždy velký pozemek a parádní genius loci. Podívejte se na nejzajímavější historické nemovitosti na prodej.

Chata, přestavba a novostavba od architekta, který hledá nové cesty

Studio New Work sídlí v Brně, ač jeho hlavní postava, architekt Svatopluk Sládeček, pochází ze Zlína a fakultu architektury absolvoval na VŠUP v Praze. V pestré tvorbě jeho ateliéru najdete obchodní galerii, kancelářskou budovu, stylový hotel, rekonstrukci muzea i několik originálních rozhleden.

Přál si obývací kuchyni pro pořádného chlapa. Sen mu splnil kamarád

Aleš je grafický designér, s rodinou bydlí v Praze a pánskou zašívárnu si pořídil v rodné Ostravě. V rekonstruovaném panelovém bytě potřebuje zařídit obývací kuchyni a vytvořit prostor pro umělecká díla. Úkolu se ujal jeho kamarád, návrhář Tomáš Havránek.

Náš kocour miluje kapotu sousedova auta. Schyluje se k bitvě

Bydlíme v rodinném domě s kocourem, který si oblíbil příjemně teplou kapotu sousedova auta. Jakmile zaparkuje, už se na auto drápe. Soused si stěžuje, že má všude tlapky a škrábance. Jsem na mateřské a nemám sílu vést válku, popisuje Jana problémy pro seriál Sousedské války.

Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: