Nabízíme k prodeji komerční objekt, který se nachází v centru obce Oloví,v objektu se nachází 24 bytovích jednotek,8 kanceláří,2 obchody které jsou nyní pronajaty,z níž jeden je obchod s potravinami a druhý česká pošta,součástí domu je 6 garážovích stání,v suterénu se nachází nová plynová kotelna.Objekt je po částečné rekonstrukci,ale jsou nutné drobné investice.
prodáváme všechny druhy léků
Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám nabízíme široký výběr všech druhů léků, vitamínů a doplňků stravy
EMAIL ....medspharmacy84@gmail.com
Telegram @marcokimin
URGENTNÍ A RYCHLÁ PŮJČKA
Hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnanec nebo OSVČ, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Chcete splatit svůj starý dluh, ale nemáte žádnou záruku? V každém případě vám mohu s vaším příjmem půjčit, kolik budete chtít. Požádejte o skvělé nebankovní financování za výhodných podmínek již od 2% úrokové sazby měsíčně.
Email: suzanakove@seznam.cz
Spolehlivá nabídka půjčky
Rychlá půjčka pro fyzické osoby i firmy až do 50 000 000 Kč. Pro jakýkoli účel, včetně konsolidace půjček. Úrokové sazby od 2 % ročně. Rozhodnutí a vyplacení půjčky do 24 hodin (1 den). Minimální formality. Pro soukromé podniky, státní úředníky a veřejné společnosti. Poskytujeme služby firmám i jednotlivcům z celé republiky. Zveme vás, abyste nás kontaktovali. mariakamakova@seznam.cz
Máte dluhy a každý měsíc počítáte, zda budete muset platit splátky? Probudí vás představa, že přijde exekutor a všechno vám vezme? Nečekejte déle a zavolejte nám. Konsolidujeme všechny vaše dluhy do jedné platby, kterou můžete splatit a budete zase klidně spát. Pro více informací kontaktujte.
Dobrý den,
Vážený pane, vážená paní já Jana z české Kamenice a můj přítel Sajid Khan hledáme pronajem bytu 1 + 1. Nebo pokoje v Česká Kamenici, teplicích Ústí nad Labem možné i okolí Prahy Pokud máte nějaký, dejte nám prosím vědět.607112170
Pozdravy.
Jana Sopiková
Pronajmu být 2+kk v Dubí u Teplic ul. Zahradní klidná lokalita, kauce 8 000,- Kč, nájemné 5 500,- Kč plus elektřina 2 500,- Kč a voda dle spotřeby. Být je vhodný max. pro 2 osoby, zaměstnané nebo důchodce. K užívání je také zahrada, která je společná pro všechny nájemníky.